Adres: Henryka Sienkiewicza 55A

Kod pocztowy: 15-002

Miejscowość: Białystok

NIP: 5423057990

Telefon: 731052530

WWW: https://gadzetyupominki.com/

Utworzono: 2021-11-02

Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Profil Firmy:


Możliwość zamówienia personalizowanych gadżetów w niewygórowanej cenie to jedna z opcji, jakie udostępnia dla swoich klientów dostawca działający na stronie gadzetyupominki.com. Jego pracownicy przygotowali zróżnicowaną tematycznie ofertę sprzedażową, obejmującą między innymi elementy świetnie nadające się do reklamy danej firmy lub instytucji publicznej, dostępne w wielu wzorach i kolorystyce. 

Zamówienie może obejmować wykonane z elastycznego tworzywa opaski z nadrukiem lub logo, notesy czy też magnesy reklamowe. Wspomniany realizator zachęca również do składania indywidualnych zleceń na wykonanie drobiazgów marketingowych według indywidualnej wizji klienta.

Cały asortyment, który jest proponowany w sprzedaży, można dowolnie personalizować, zamawiając wytłoczenia odpowiednich napisów lub też wykonanie grawera (na przedmiotach metalowych). Wydłuża to nieco termin realizacji, jednak kadra dostawcy dokłada wszelkich starań, by zakupione sztuki zostały dowiezione do odbiorcy w jak najkrótszym czasie. 


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY


Technik CNC

Augustów

Aura s.c

Białystok© 2023 - www.mdk-tomaszow.pl.