Adres: Niska 3

Kod pocztowy: 15-666

Miejscowość: Białystok

NIP: 5421694356

Telefon: 601827771

WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/

Utworzono: 2020-02-29

Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Profil Firmy:


Zastanawiasz się nad zbudowaniem własnego biznesu i przyszedł Ci do głowy pomysł szycia i ozdabianie odzieży? W takim razie będziesz potrzebował różnego rodzaju dobrej jakości sprzętu, który pozwoli Ci być konkurencyjnym na rynku. W ofercie sklepu ze strony maszyny-szwalnicze.pl znajdziesz wiele maszyn do szycia w sporej rozpiętości cenowej. Z pewnością przydałaby Ci się także maszyna do haftowania, która pozwoliłaby na ciekawe ozdabianie odzieży. Na początek może to być na przykład maszyno-hafciarka, którą nabędziesz tutaj w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oferta sklepu obejmuje między innymi tak znane marki, jak Brother, Janome, Husqvarna, Happy, Texi i wiele innych. Maszyny te zapewniają:

  • ścieg perfekcyjnej jakości,
  • niezawodność,
  • bezawaryjność.

Jeżeli jesteś doświadczonym użytkownikiem maszyn do szycia, docenisz takie atuty maszyn jak ekran LED, automatyczny chwytak, nawlekanie, obcinanie nici czy pozycjonowanie igły. Wiele oferowanych maszyn ma wbudowane różne hafty i czcionki, ale można także stworzyć własny wzory. Są to sprzęty łatwe w obsłudze z dołączoną instrukcją w języku polskim.


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY


Technik CNC

Augustów

Aura s.c

Białystok

Top Design

Białystok© 2023 - www.mdk-tomaszow.pl.