Adres: Bukowińska 22

Kod pocztowy: 02-703

Miejscowość: Warszawa

NIP: 5213605936

Telefon: +48 22 472 40 10

WWW: https://lizard.pl/

Utworzono: 2020-09-03

Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Profil Firmy:


Aby zapewnić sobie profesjonalną i dostosowaną do profilu firmy obsługę IT, nie trzeba szukać daleko. Atrakcyjną ofertę można znaleźć na stronie internetowej lizard.pl.

Realizator tego typu usług zapewnia pomoc zarówno niewielkim, kilkuosobowym firmom, jak i konglomeratom. Świadczona przez zatrudnionych w jego szeregach informatyków obsługa IT jest dostępna w Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu lub Krakowie. To wygodny i sprawdzony sposób na koordynowanie działalności przedsiębiorstwa wykorzystując do tego celu najnowsze zdobycze technologii.

Jest to rozwiązanie, które może przynieść znaczne korzyści. Oszczędza czas i środki zlecającego, zapewnia możliwość zastosowania funkcjonalnych i bezpiecznych sposobów na wykorzystanie komputera i dedykowanego oprogramowania w codziennej pracy i jest dostępne niemal cały czas. Tak kompleksowo świadczona usługa w tak istotnej branży, jak IT, jest warta polecenia.

Jej realizator świadczy usługi zgodnie z wytycznymi prawa polskiego i europejskiego w zakresie zabezpieczania systemu i ochrony przechowywanych i przetwarzanych z jego pomocą danych. 


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY
© 2024 - www.mdk-tomaszow.pl.