Adres: al. Krasińskiego 1

Kod pocztowy: 31-111

Miejscowość: Kraków

NIP:

Telefon: 692 220 137

WWW: https://kwiaciarniamargaritta.pl

Utworzono: 2020-07-08

Komentarz:




  • Najlepsza kwiaciarnia w Krakowie! Ich kompozycje kwiatowe to prawdziwe dzieła sztuki florystycznej. Jeśli szukacie dobrego dostawcy bukietów, to warto się udać właśnie do nich.
    2020-09-30 13:53:25
    przez: orangedog259
    3


Profil Firmy:


Jeśli pragniesz obdarować kogoś kwiatami, z pewnością powinieneś zajrzeć na stronę kwiaciarniamargaritta.pl, gdzie znajdziesz nieprzeciętne, cudownie skomponowane wiązanki na każdą okazję. Firma ta działa w Małopolsce od lat, dostarczając także zamówione przez internet wiązanki pod wskazany adres w określonym czasie. Floryści i dekoratorzy kwiaciarni tworzą także oryginalne ślubne dekoracje kwiatowe dla klientów z Krakowa i powiatu krakowskiego. Do ich tworzenia wykorzystują nie tylko kwiaty, ale także inne elementy dekoracyjne, takie jak satynowe tkaniny, kolorowe kokardy i świece, przy których pomocy kreują wyjątkowy nastrój.

Pragnąc wysłać piękną, okazjonalną wiązankę, wystarczy wejść na stronę kwiaciarni i wybrać jeden z przykładowych bukietów. Wśród nich można znaleźć małe i duże wiązanki, flower boxy, a nawet kwiaty doniczkowe. Istnieje również możliwość stworzenia własnej wiązanki przy pomocy kreatora bukietów. Wszystkie używane do komponowania bukietów kwiaty są świeże i długo przypominać będą obdarowanemu, od kogo jest wiązanka i kto żywi do niego ciepłe uczucia.


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY




© 2023 - www.mdk-tomaszow.pl.