Adres: Szarotki 12

Kod pocztowy: 05-270

Miejscowość: Marki

NIP: 1181582896

Telefon: 800 800 490

WWW: https://www.goga-gastro.pl/

Utworzono: 2022-02-27

Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Profil Firmy:


Sklep online Gastro Masters zapewnia w sprzedaży różnego rodzaju artykuły, które doskonale sprawdzą się w profesjonalnej kuchni. Również wielu klientów indywidualnych zaopatruje się w wysokiej jakości piece do pizz, bemary, grille, gofrownice i inne artykuły. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się patera na tort, która będzie doskonałym elementem wyposażenia każdej kuchni. Patera doskonale sprawdzi się przy prezentacji deserów, owoców, serów, owoców morza. Z pewnością każdy zainteresowany zakupem tanich akcesoriów znajdzie duży wybór produktów.

Hurtownia internetowa specjalizuje się w dystrybuowaniu najlepszych markowych urządzeń, takich jak: ekspresy do kawy, wilki do mięsa, miksery spiralne, pakowarki próżniowe, sterylizatory do jaj.

Sklep online to miejsce, gdzie zamówi się potrzebne artykuły do każdej cukierni czy piekarni. Ceny są naprawdę konkurencyjne, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na cały asortyment. Sprzedawca zaprasza do kontaktu e-mailowego w razie jakichkolwiek pytań.


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY
© 2023 - www.mdk-tomaszow.pl.