Adres: Cicha 7

Kod pocztowy: 35-326

Miejscowość: Rzeszów

NIP: 517-011-15-28

Telefon: +48 518 526 159

WWW: http://frateris-aqua.pl

Utworzono: 2018-03-15

Komentarz:
  • Usługi w dziedzinie alpinistyki przemysłowej, jakie świadczy FRATERIS-AQUA, to synonim solidności i rzetelności. Wynajmując ich do prac na wysokości mamy pewność, że zostaną one porządnie wykonane, w zgodzie z zasadami, jakie obowiązują.
    2018-08-07 14:37:54
    przez: amapa
    5


Profil Firmy:


Trzeba przyznać, że gdyby nie alpinistyka przemysłowa trudno byłoby utrzymać wysokie budynki w należytej czystości. W tym wypadku pozwala ona na dokładne mycie, malowanie czy odkurzanie powierzchni. Jeśli szukasz firmy alpinistycznej działającej na terenie Podkarpacia, warto, abyś zajrzał na stronę frateris-aqua.pl i zapoznał się z ofertą, która została przygotowana przez jedną z firm. To w ofercie Frateris Aqua możesz znaleźć takie usługi jak mycie elewacji domków jednorodzinnych, malowanie dachów, czyszczenie połaci dachowych, mycie świetlików czy odkurzanie konstrukcji ze stali.

Firma w czasie wykonywania swoich usług dba o to, by nie tylko były one wykonywane profesjonalne i przy użyciu odpowiedniego sprzętu, ale nie narażać pracowników na niepotrzebne ryzyko. Zasady BHP są tam przestrzegane.


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY


HYDRONEX

Trześń

PRO-music

Rzeszów© 2023 - www.mdk-tomaszow.pl.