Adres: Aleja Beliny Prażmowskiego 24-26

Kod pocztowy: 31-514

Miejscowość: Kraków

NIP:

Telefon: (+48) 12 442 00 59

WWW: https://diamond.pl/

Utworzono: 2023-06-07

Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Profil Firmy:


Z oferty sklepu online z produktami należącymi do techniki sanitarnej i grzewczej często korzystają fachowcy. Wiedzą, że na diamond.pl znajdą wszystko, co może być im potrzebne w ich pracy, w dodatku w wielu wariantach, a także przystępnych cenach. Najważniejsza jednak jest jakość tych produktów, od kluczowych, podstawowych i największych, po detale, wszystkie bowiem decydują o sprawności działania instalacji, jej użyteczności oraz wytrzymałości.

Co więcej, w sklepie można znaleźć zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy, które wygodnie jest kupować ze względu na idealne dopasowanie wchodzących w ich skład elementów. Tak oferowany jest między innymi separator zanieczyszczeń, który, sprzedawany w zestawie, zapewnia szybki montaż oraz sprawne użytkowanie, przez długi czas.

Wszystkie dostępne produkty w ofercie są wygodnie pogrupowane i przypisane do odpowiadających im kategorii, dzięki czemu ich wyszukiwanie jest proste i szybkie. Personel zadbał też o ich dokładne opisane, często z rysunkami.


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY
© 2023 - www.mdk-tomaszow.pl.