Adres: Mostowa 12a

Kod pocztowy: 51-180

Miejscowość: Wrocław-Szymanów

NIP: 8981208275

Telefon: 601 70 58 63

WWW: http://www.podokienniki-ceramix.pl/

Utworzono: 2019-03-04

Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Profil Firmy:


Wybierając parapety wewnętrzne, często sugerujemy się ich wyglądem. To błąd. Funkcja dekoracyjna, choć niewątpliwie istotna, powinna być sprawą drugorzędną. Materiał, z którego wykonany jest parapet, ma istotne znaczenie w procesie jego eksploatacji.

Firma Ceramix funkcjonuje na rynku już od wielu lat i nieustannie dba o zadowolenie klientów. W ofercie znajduje się bogaty wybór kolorystyczny parapetów wykonanych z aglomarmuru i MDF. Oba te materiały odporne są na wilgoć i zarysowania, a dzięki swojej różnorodnej strukturze są łatwe w pielęgnacji i można je bez problemu dopasować praktycznie do każdego okna.

Przy wyborze parapetów wewnętrznych należy zastanowić się nad funkcją, jaką mają pełnić w pomieszczeniu. Nie bez znaczenia będzie miała również cena i czas oczekiwania na zamówienie. Walor estetyczny przy urządzaniu mieszkania będzie pełnił dodatkowy atut przy wyborze podokienników. Chcąc zapoznać się z szeroką ofertą proponowanych przez firmę wysokiej jakości parapetów ceramicznych, należy wejść na stronę internetową sklepu a w razie problemów, skontaktować się z obsługą.


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY
© 2019 - www.mdk-tomaszow.pl.