Adres: Jana Kazimierza 3

Kod pocztowy: 01-248

Miejscowość: Warszawa

NIP: 5860005608

Telefon: 32 449 2500

WWW: http://sgs.analizysrodowiska.pl/

Utworzono: 2019-03-20

Komentarz:
  • Usługi SGS Polska to kojarzą mi się przede wszystkim z rzetelnością w badaniach. Zamówiony przez nas raport oddziaływania na środowisko okazał się być wykonany w sposób profesjonalny i w wyznaczonym terminie.
    2019-04-01 13:18:57
    przez: aceytupr
    5


Profil Firmy:


Firma SGS Polska zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych ocen oddziaływania różnego rodzaju przedsięwzięć na środowisko, które są podstawą do przedstawienia decyzji i w efekcie wydania pozwoleń na budowę lub przebudowę. Oceny te wymagane są zarówno w przypadku wielu nowych, jak też modernizowanych przedsięwzięć.

Opracowując raport oddziaływania na środowisko, spółka przeprowadza rzetelną analizę wszystkich niezbędnych elementów procesu oddziaływania, w tym m.in. rozprzestrzenianie się hałasu czy substancji złowonnych. Dzięki szerokiemu gronu specjalistów z różnych dziedzin naukowych (m.in. biologii, geografii, chemii, geologii, akustyki, ochrony i inżynierii środowiska) firma jest w stanie przygotować kompleksowy dokument, niezależnie od rodzaju czy zakresu prowadzonej przed przedsiębiorstwo działalności.


Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

s

PODOBNE FIRMY
© 2019 - www.mdk-tomaszow.pl.