Adres: Łąkowa 11

WWW: https://sklep.akademiaarchitektury.pl/

Utworzono: 2019-02-02

Komentarz:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Profil Firmy:

Stolik kawowy stanowi doskonałe i niezwykle praktyczne uzupełnienie każdego salonu. Wygodna sofa lub też fotele wymagają bowiem estetycznego i odpowiednio dużego stolika, na którym gospodarze będą mogli serwować napoje oraz różnego rodzaju przekąski. Mebel ten przyciąga spojrzenia, dlatego też należy zadbać o to, by odpowiednio się prezentował. Mimo swoich niewielkich rozmiarów jest on w stanie odmienić aranżację pomieszczenia oraz wprowadzić niepowtarzalny klimat.

Modelem godnym uwagi jest stolik Tulip, jaki oferuje strona Akademia Architektury. Został on wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego, a jego grubość wynosi 3 cm. Do produkcji podstawy wykorzystano stal, którą następnie pomalowano na biało oraz czarno. Ponadto, klienci mogą zamówić także stolik w innym wariancie kolorystycznym, na specjalne zamówienie.

Oceń Firmę:

Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

PODOBNE FIRMY

© 2019 - www.mdk-tomaszow.pl.